+380 (66) 098-07-80

июль, 2017

01июлalldayalldayЗ 15 по 27 травня 2017 в Києві відбувся Всеукраїнський конкурс - виставка художніх творів дітей та молоді #МИСТЕЦТВО

на конкурсе ChildArt - конкурс #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Засновник та організатор події – громадська організація “Монтессорі центр конкурси”.

Головним спонсором призового фонду став магазин художніх матеріалів “Artkopilka”, який подарував кращим учасникам мольберти та альбоми для нових художніх творів.

У конкурсі – виставці змагалися 142 талановиті юні художники, 52 викладачі образотворчого мистецтва з 23 учбових закладів України, 8 областей та м. Києва.

Художні твори були представлені в 5 номінаціях: живопис, графіка, декоративно-прикладні мальовничі техніки, комп’ютерна графіка та скульптура.

Очолила журі Ніколайчук Наталія Іванівна – Народний художник України та член Національної спілки художників України.

27 травня 2017 року відбулося урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу-виставки. Юні митці отримали звання Лауреатів та Дипломантів Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді , а також дипломи, медалі, кубки та заохочувальні призи.

Гран-Прі Дитячої Ліги здобула студентка Київської дитячої академії мистецтв – Марія Нікіташ, вікова категорія 12-13 років, за скульптуру “Павук”.

Гран-Прі Юнацької Ліги здобула учениця Богуславської школи мистецтв відділу культури Богуславської районної державної адміністрації – Анастасія Коваль, вікова категорія 14-15 років, за роботу “Велика Праматір або Трипільська спадщина”, яка була представлена в номінації “Декоративно-прикладна мальовнича техніка”.

Володарі Гран-Прі отримали премії у розмірі 1000 грн., кубки, медалі та дипломи від організаторів конкурсу-виставки.

Виставка триватиме в Київському університеті імені Бориса Грінченка до 2 червня 2017 р.

X