+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

МІЖНАРОДНА ШКОЛА МИСТЕЦТВ «МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»
ГЕНЕРАЛЬНиЙ СПОНСОР

“Монтессорі центр” — міжнародна школа мистецтв, яка включає в себе такі напрямки як: музична школа, школа живопису, школа хореографії та школа англійської мови. Студенти «Монтессори центра» отримують можливість навчатися із задоволенням, реалізовувати свої творчі здібності та розкривати найрізноманітніші таланти.

«Монтессори центр» пропонує різноманітний перелік занять. У музичній школі можна навчитися грати на фортепіано, гітарі, ударних, саксофоні, скрипці, флейті і віолончелі. Педагоги з вокалу навчать технікам академічного, естрадного, джазового та рок-вокалу. Школа живопису підходить для студентів різного віку. На уроках малювання удосконалюються всі творчі здібності і відкриваються нові таланти. Студенти «Монтессори центра» мають можливість брати участь у виставках і конкурсах, які організовує наш колектив. Педагоги школи хореографії навчать дітей і підлітків сучасного танцю і класичного балету. Музичні уроки для дошкільнят проходять за методикою Марії Монтессорі.

«Монтессорі центр» виступає організатором всеукраїнських проектів, які об’єднують школи мистецтв всієї країни. Такі проекти, як Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни», Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «VOCAL.UA», Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» – стали великим майданчиком для талантів усієї України!X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/sponsory-konkursu/