+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Бізнес партнери

Логотип Монтессори Центра, #МИСТЕЦТВО
Монтессорі центр
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень.
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень. «Монтессорі центр» складається з музичних і художніх шкіл, студій хореографії, груп дитячого дошкільного розвитку і шкіл англійської мови “Montessori English School”. Мета “Монтессорі центру” – дати можливість дітям і дорослим навчатися із задоволенням, допомагати реалізації творчих здібностей і талантів кожного студента.
Maestro Color, #МИСТЕЦТВО
“Maestro Color”
Maestro Color – магазин для художників
Maestro Color – магазин для художників. Уже понад 15 років наш магазин представляє Вашій увазі матеріали для художніх робіт і дизайну від провідних світових і вітчизняних виробників.У нас ви знайдете все, що потрібно художникам і декораторам.
– Фарби масляні і водорозчинні (акрилові, акварельні, темперні, гуашеві)
– Матеріали для декорування скла, кераміки, текстилю та інших поверхонь
– Матеріали для декоративно-прикладної творчості – патини, декупаж, золочення, моделювання, виготовлення свічок і біжутерії
– Матеріали для реставрації, пігменти, лаки, розчинники
– Приладдя та аксесуари для художників
– Інструменти для скульпторів, різьблення по дереву, кераміки
– Папір для різних видів живопису і моделювання, картон
– Полотна, підрамники
– Кисті для художніх, реставраційних робіт і дизайну
– Олівці, пастелі, графіка
– Пластикові папки різних форматів
– Мольберти, етюдники
КИЕВСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМЕНИ БОРИСА ГРИНЧЕНКО, партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вузів!
Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, тому його ще називають столичним університетом. Сьогодні Університет – успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вишів! У Київському університеті імені Бориса Грінченка навчається понад 8 тисяч студентів майже за 40 спеціальностями. Університет пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці фахівців за європейськими стандартами.
Специальные записывающие системы, партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КОМПАНІЯ “СПЕЦІАЛЬНІ РЕЄСТРУЮЧІ СИСТЕМИ”
провідна компанія з розробки та впровадження інноваційних програмних продуктів і рішень в галузі освіти і науки.
ТОВ «Спеціальні Реєструючі Системи» – провідна компанія з розробки та впровадження інноваційних програмних продуктів і рішень в галузі освіти і науки. «Спеціальні Реєструючі Системи» пропонують освітнім установам комплексні якісні рішення в галузі інформаційних технологій для покращення, оптимізації та раціоналізації навчального процесу у сфері середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти.
CТУДИЯ «МОИ СОКРОВИЩА», партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
CТУДІЯ «МОИ СОКРОВИЩА»
Фотостудія «Мои сокровища» запрошує дітей та батьків на сімейні та індивідуальні фотосесії!
Фотостудія «Мои сокровища» запрошує дітей та батьків на сімейні та індивідуальні фотосесії! У Вас є унікальна можливість отримати художні фотографії з модними музичними інструментами, художнім інвентарем, а також у різноманітних образах, які придумаєте Ви або наш фотохудожник! Ціни – Вас приємно здивують, а зручне розташування в центрі столиці – це ще одна наша перевага!
КОМПАНИЯ «УКРАИНСКИЕ НАГРАДЫ», партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ НАГОРОДИ»
Компанія «Українські нагороди» працює на ринку спортивної нагородної атрибутики.
Компанія «Українські нагороди» працює на ринку спортивної нагородної атрибутики з 2001 року. Основним напрямком роботи є продаж організаціям і приватним особам нагород і сувенірів для змагань, конкурсів та корпоративних заходів різних напрямків.Регулярні відвідування найбільших виставок Європи дають компанії можливість бути в курсі сучасних тенденцій на ринку і пропонувати українським споживачам якнайширший асортимент кубків, медалей і статуеток. Компанія співпрацює з провідними виробниками нагородної атрибутики з Італії, Німеччини, Польщі і Голландії.
КОМПАНИЯ «ФАСТПРИНТ» партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КОМПАНІЯ «ФАСТПРИНТ»
надання послуг оперативної поліграфії для корпоративних замовників.
Друкарня Фастпрінт® заснована в 2004 році. Фастпрінт® орієнтується на надання послуг оперативної поліграфії для корпоративних замовників. У друкарні Фастпрінт® можна замовити і в найкоротші терміни отримати на руки тираж поліграфічної продукції високої якості, будь то листівки, візитки, буклети або каталоги, а також повнокольорові персоніфіковані матеріали. У друкарні встановлено повний комплекс обладнання, що дозволяє оперативно виготовити поліграфічну продукцію, починаючи від створення макету, друку і післядрукарської обробки.Парк друкарського обладнання складається з цифрових друкарських машин Xerox Versant 2100 (2 шт), Xerox WorkCentre Pro 275, і широкоформатного принтера Epson Stylus Pro 11880. Ділянка післядрукарської обробки оснащена обладнанням промислового класу для різання, биговки, вирубки, плоттерной порізки, фальцювання, перфорації, ламінування, тиснення, добірки, брошюровки і збірки на пружину або скобу. Колектив друкарні має великий досвід роботи з цифровими друкованими машинами, володіє знаннями по специфіці друку на різних друкованих матеріалах і їх подальшої обробки. Фастпрінт® завжди радий допомогти Вам визначити найбільш оптимальний спосіб виконання поставленого завдання і гарантує якість своєї роботи.
КОМПАНИЯ «РЕПРОДРУК», партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КОМПАНІЯ «РЕПРОДРУК»
Компанія «Репродрук» – організація з десятирічним стажем роботи у сфері поліграфічних послуг.
Компанія «Репродрук» – організація з десятирічним стажем роботи у сфері поліграфічних послуг. Різноманітність поліграфічних рішень і можливостей дозволяє нам успішно працювати і конкурувати на ринку друкованих продуктів. Ми друкуємо креслення, плакати, схеми, документацію, рекламні матеріали з подальшою обробкою (обрізанням, зшиванням, фальцуванням). Нашими клієнтами є будівельні та архітектурні організації, конструкторські бюро, тренінгові компанії, навчальні заклади та студенти. Для освітніх установ та учнів ми готуємо стенди, методичні матеріали, презентації, дипломні та магістерські роботи. Якщо у вас виникла потреба у друкуванні від банальної ксерокопії до будівельного проекту житлового масиву, у нас ви зможете отримати своє замовлення в найкоротші терміни.
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/biznes-partner/