+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Журі конкурсу

Андрей Чебыкин, #МИСТЕЦТВО

Андрій Чебикін


Чебикін Андрій Володимирович – ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Народний художник України, Президент Національної академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.


ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ЖУРІ

Члени журі

Марина Борисенко
ЧЛЕН ЖУРІ
Борисенко Марина Вікторівна – викладач Дитячої художньої школи № 11 м. Києва. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Здобуває освітньо кваліфікаційний рівень «Магістр». Працювала керівником гуртка дизайну в текстилі в міжнародному дитячому центрі «Артек». Багаторазово проводила виставки дитячої творчості. Разом з дітьми створила колекцію одягу.
Елена Войнова,
ЄВГЕНІЯ ВОЙНОВА
Член журі
Войнова Євгенія Миколаївна – викладач вищої категорії Київської дитячої школи мистецтв № 6 ім. Г.Л. Жуковського. Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Лауреат і переможець міських, обласних, регіональних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів образотворчого і декоративного мистецтва. Неодноразово відзначалася грамотами та подяками від адміністрацій міст, методичних кабінетів, Міністерства культури України та організаторів міжнародних конкурсів дитячої творчості. Провела сім персональних виставок.
катерина гаращук член журі - художній конкурс #МИСТЕЦТВО
КАТЕРИНА ГАРАЩУК
ЧЛЕН ЖУРІ
Гаращук Катерина Петрівна – викладач образотворчого мистецтва Міжнародної школи мистецтв «Монтессорі центр». Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю графічний дизайн реклами і художник – викладач.
ИГОРЬ ГОНЧАРЕНКО, #МИСТЕЦТВО
ІГОР ГОНЧАРЕНКО
ЧЛЕН ЖУРІ
Гончаренко Ігор Іванович – викладач вищої категорії, викладач-методист, член скульптурної секції дитячих художніх закладів Києва, завідувач художнього відділу Дитячої школи мистецтв № 9 м.Києва. Член Національної спілки художників України. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок і симпозіумів по скульптурі: Дантівські бієнале (Італія), Всеукраїнське трієнале по скульптурі, Міжнародний скульптурний симпозіум «Кримська сюїта» (Алушта). Твори Ігоря Івановича зберігаються в приватних колекціях США, Італії, Угорщини, Фінляндії. Скульптурний витвір «Степова царівна» знаходиться в колекції Державного художнього музею м. Дніпро, проект монумента «Засновникам Києво-Могилянської Академії» – в фондах дирекції художніх виставок України. Був членом журі на конкурсах «Поезія кераміки», «Фантазія без кордонів», «Видатні герої української історії» і «На крилах мрії».
Тетяна Заславська
Член журі
Заславська Тетяна Веніамінівна – викладач першої категорії Дитячої художньої школи № 3 м. Києва. Закінчила Київський державний художній інститут за спеціальністю графіка. Стаж роботи викладачем образотворчого мистецтва та педагогом з композиції, живопису і малюнку в художній школі більше 9 років. Працювала дизайнером інтер’єрів. Брала участь у виставках. Нагороджена грамотами та дипломами від державних і громадських організацій, подякою від мера Києва.
Николай Кочубей, #МИСТЕЦТВО
МИКОЛА КОЧУБЕЙ
ЧЛЕН ЖУРІ
Кочубей Микола Саввович – заслужений художник України, доцент кафедри живопису і композиції Нацiональної академiї образотворчого мистецтва і архiтектури.
Виктор Кравцевич, #МИСТЕЦТВО
Віктор Кравцевич
Член журі
Кравцевич Віктор Георгійович – педагог скульптури і композиції на факультеті образотворчого мистецтва Київської Академії мистецтв. Закінчив Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури) за фахом скульптура, майстерня професора Вронського М.К. Член Національної спілки художників України. Твори Віктора Георгійовича знаходяться в фондах Міністерства культури України, Національній спілці художників України, Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», а також в приватних колекціях України, Європи і Північної Америки.
Наталія Лопухова
Член журі
Лопухова Наталія Олександрівна – заслужений художник України, доцент з/н кафедри дизайну та реклами Київського національного університету культури і мистецтв. Закінчила Київський державний художній інститут, майстерню книжкової графіки професора В. Чебаника. Член Спілки художників України. Учасниця багатьох всеукраїнських та державних виставок. Протягом багатьох років проводить персональні виставки і майстер-класи.
Наталья Николайчук, #МИСТЕЦТВО
Наталія Ніколайчук
ЧЛЕН ЖУРІ
Ніколайчук Наталія Іванівна – народний художник України, декан факультету образотворчого мистецтва Київської Академії мистецтв. Член Національної спілки художників України. Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «викладач-методист». Нагороджена грамотами та дипломами від державних і громадських організацій, Подякою від мера Києва (1999 р.), відзнакою Київського міського голови – нагрудним знаком «Знак Пошани» (2003 р.) «За активну участь у мистецькому житті Києва і України».
Елена Ступак, #МИСТЕЦТВО
Олена Ступак
Член журі
Ступак Олена Петрівна – викладач живопису Міжнародної школи мистецтв «Монтессорі центр». Закінчила Криворізький педагогічний університет за спеціальністю декоративний живопис. Працювала на посадах вчителя образотворчого мистецтва в загальноосвітній школі, керівника гуртків малювання і театрального мистецтва, педагога живопису і малюнка художньої школи.
Тарас Цюпа, #МИСТЕЦТВО
ТАРАС ЦЮПА
ЧЛЕН ЖУРІ
Цюпа Тарас Іванович – заступник директора з навчально-виховної роботи професійного циклу Державної художньої школи ім. Т.Г. Шевченка м. Києва. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури за фахом художник-скульптор. Член Національної спілки художників України.
ВИТАЛИЙ ШКЛЯРЕНКО
ВІТАЛІЙ ШКЛЯРЕНКО
Член журі
Шкляренко Віталій Андрі­йо­вич – викладач Київської дитячої художньої школи № 5. Закінчив Націо­нальну академію образо­творчого мистецтва і архітек­тури за фахом художник-скульптор.
Ірина Яцковська
ЧЛЕН ЖУРІ
Яцковська Ірина Володимирівна – викладач першої категорії Дитячої художньої школи № 3 м. Києва. Викладач образотворчого мистецтва, живопису, малюнку, педагог з композиції. Закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Працювала художником-декоратором на телебаченні, дизайнером інтер’єру, викладачем в гімназії та студії. Брала участь у виставках. Нагороджена грамотами та дипломами від державних і громадських організацій, подякою від мера Києва за підготовку та перемогу учнів у всеукраїнських конкурсах.
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/zhuri-konkursu/