+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Алея слави

Єкатерина Пятак

Єкатерина Пятак завоювала Гран-Прі в групі номінацій «Живопис» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Єкатерина завоювала Гран-Прі за роботу «Жінка в жовтому вбранні» в номінації «Живопис. Техніка: акриловий живопис» у віковій категорії “В1” – 8-9 років. Єкатерина учениця Міжнародної школи мистецтв «Монтессорі центр».

Зоя Хівренко

Зоя Хівренко завоювала Гран-Прі в групі номінацій «Графіка» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Зоя завоювала Гран-Прі за роботу «Природа надихає» в номінації «Графіка. Змішана техніка» у віковій категорії “С2” – 16-17 років. Зоя – студентка Київської Академії мистецтв.

Алиса Попова

Михайло Карпов завоював Гран-Прі в групі номінацій «Скульптура. Гончарство. LEGO» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Михайло завоював Гран-Прі за роботу «Людина в кіберпросторі» в номінації «Скульптура. Техніка: пластилінова скульптура» у віковій категорії “С2” – 16-17 років. Михайло – студент Київської Академії мистецтв.

Михайло Карпов

Михайло Карпов завоював Гран-Прі в групі номінацій «Скульптура. Гончарство. LEGO» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Михайло завоював Гран-Прі за роботу «Людина в кіберпросторі» в номінації «Скульптура. Техніка: пластилінова скульптура» у віковій категорії “С2” – 16-17 років. Михайло – студент Київської Академії мистецтв.

Микола Бойчук

Микола Бойчук завоював Гран-Прі в групі номінацій «Декоративно-прикладні техніки. Ляльки народів світу. Дизайн одягу» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Микола завоював Гран-Прі за роботу «Підсвічник Великодній. Радість Воскресіння» в номінації «Декоративно-прикладні техніки. Техніка: різьблення» у віковій категорії” D0 “- 18-22 роки. Микола – студент Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка.

Світлана Бідна

Світлана Бідна завоювала Гран-Прі в групі номінацій «Паперопластика» на VI Всеукраїнському відкритому конкурсі образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, який проходив в Києві 18-24 листопада 2019 р.

Світлана завоювала Гран-Прі за роботу «Квіткова повінь» в номінації «Паперопластика. Техніка: витинанка» у віковій категорії “Е0” – 23 роки і старше. Світлана – педагог Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №13 «Купава».

КАТЕРИНА ПІНЧУК

Катерина Пінчук завоювала Гран-Прі в лізі Дебют V Всеукраїнського від­кри­того кон­кур­су #МИСТЕЦТВО, який проходив 13-19 травня 2019 року в Києві.

Катерина завоювала Гран-Прі за роботу “Яскрава птаха”, номінація – живопис, змішана техніка. Катерина – учениця Міжнародної школи мистецтв “Монтессорі центр” (м. Київ). Неодноразово брала участь і перемагала в конкурсах малюнка.

АННА КОРЕНЮК

Анна Коренюк завоювала Гран-Прі в Дитячій лізі V Всеукраїнського відкритого кон­кур­су #МИСТЕЦТВО, який проходив 13-19 травня 2019 року в Києві.

Анна завоювала Гран-Прі за роботу “Світ коралів”, номінація – живопис, техніка – гуаш. Анна – учениця Міжнародної школи мистецтв “Монтессорі центр” (м.Київ). Не­од­но­ра­зово брала участь і перемагала в конкурсах малюнка.

АЛІСА ЛАКТІОНОВА

Аліса Лактіонова завоювала Гран-Прі в Юнацькій лізі V Всеукраїнського відкритого конкурсу #МИСТЕЦТВО, який проходив 13-19 травня 2019 року в Києві.

Аліса завоювала Гран-Прі за роботу “Образа”, номінація – живопис, техніка – гуаш. Аліса – учениця Скадовської дитячої школи мистецтв (м.Скадовськ). Творча, жит­тєра­дісна. Своє життя планує пов’язати зі світом образотворчого мистецтва.

ОЛЕНА РОБУЛЕЦЬ

Олена Робулець завоювала Гран-Прі в Молодіжній лізі V Всеукраїнського відкритого конкурсу #МИСТЕЦТВО, який проходив 13-19 травня 2019 року в Києві.

Олена завоювала Гран-Прі за роботу “Дон Кіхот” ілюстрація за мотивами Мігеля Сер­ван­теса, номінація – графіка, техніка – гравюра. Олена – студентка Київ­ської Акаде­мії мистецтв (м.Київ). Учасниця багатьох конкурсів і виставок.

АНАТОЛІЙ ДРЕВЕЦЬКИЙ

Анатолій Древецький завоював Гран-Прі у Вищій лізі V Всеукраїнського відкритого конкурсу #МИСТЕЦТВО, який проходив 13-19 травня 2019 року в Києві.

Анатолій завоював Гран-Прі за роботу “Чорнобильська мадонна”, номінація – скульптура, техніка – металева скульптура. Анатолій – директор Фастівської школи народної майстерності (м.Фастів). Член Національної спілки художників України, член Національної спілки краєзнавців України, почесний громадянин Фастова.

X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/aleya-slavy/