+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Навчальнi заклади партнери

Логотип Монтессори Центра, #МИСТЕЦТВО
Монтессорі центр
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень.
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень. «Монтессорі центр» складається з музичних і художніх шкіл, студій хореографії, груп дитячого дошкільного розвитку і шкіл англійської мови “Montessori English School”. Мета “Монтессорі центру” – дати можливість дітям і дорослим навчатися із задоволенням, допомагати реалізації творчих здібностей і талантів кожного студента.
Национальная академия изобразительного искусства и архитектуры - логотип, #МИСТЕЦТВО
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
єдиний в Україні багатопрофільний вищий навчальний заклад художньої освіти
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА) — єдиний в Україні багатопрофільний вищий навчальний заклад художньої освіти, що має академічне спрямування і готує фахівців живопису, скульптури, графіки, театрально-декораційного мистецтва, архітектури, реставрації творів мистецтва, мистецтвознавства та артменеджменту. Ректор НАОМА – Андрій Володимирович Чебикін – видатний художник-графік, педагог, народний художник України, президент Національної академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури є спадкоємицею Української академії мистецтва, створеної 18 грудня 1917 р. з ініціативи видатних діячів культури, науки і мистецтва — академіка Михайла Грушевського, вчених Дмитра Антоновича і Григорія Павлуцького, художників Василя Кричевського, Федора Кричевського, Вадима Меллера, Михайла Бойчука, Олександра Мурашка, Георгія Нарбута, Миколи Бурачека, Михайла Жука, Абрама Маневича.
КИЕВСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМЕНИ БОРИСА ГРИНЧЕНКО, партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вузів!
Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, тому його ще називають столичним університетом. Сьогодні Університет – успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вишів! У Київському університеті імені Бориса Грінченка навчається понад 8 тисяч студентів майже за 40 спеціальностями. Університет пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці фахівців за європейськими стандартами.
ДЕРЖАВНА ХУДОЖНЯ СЕРЕДНЯ ШКОЛА
ДЕРЖАВНА ХУДОЖНЯ СЕРЕДНЯ ШКОЛА ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА
ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – НАВЧАННЯ ТА ПІДГОТОВКА НАЙОБДАРОВАНІШИХ ДІТЕЙ В ГАЛУЗІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Державна художня середня школа імені Т.Г. Шевченка за час свого існування виховала понад три тисячі обдарованих дітей. Талановиті випускники стали живописцями, графіками, скульпторами, архітекторами, отримали високі звання лауреатів державних премій, заслужених діячів мистецтв України та інші почесні нагороди, зробили і роблять вагомий внесок у розвиток національної художньої культури. Відповідно до навчального процесу, основними структурними підрозділами є фахові відділення: живопису, скульптури, архітектури та декоративно-ужиткового мистецтва (кераміка). Методичне керівництво процесом здобуття професійної майстерності здійснює Академія образотворчого мистецтва та архітектури України. Школа приймає талановитих дітей віком від 10 до 15 років, які витримали конкурсні іспити з фахових дисциплін та виявили особливі здібності в галузі образотворчого мистецтва. Директор школи – заслужений діяч мистецтв України Авраменко Олена Іванівна.
Национальная академия изобразительного искусства и архитектуры - логотип, #МИСТЕЦТВО
КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ
ЗАСНОВАНА КИЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ У 1994 Р.
Київська Академія мистецтв (КАМ) – навчальний заклад, створений у 1994 році як Київська дитяча Академія мистецтв та реорганізований у 2018 році у Муніципальний заклад вищої освіти.
В основі концепції освітньої діяльності Академії лежить інноваційна ідея безперервної мистецької освіти – початкова, середня та вища школи в одному закладі. Засновником та автором концепції безперервної освіти в одному закладі був народний артист України, професор, академік Національної академії мистецтв України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, композитор і музично-громадський діяч Михайло Чембержі.
З 2018 року Академію очолює народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор, диригент, музикознавець, заступник Міністра культури і туризму України (2005–2010), Генеральний консул України в м. Пряшеві, Словаччина (2010–2015) – Ольга Бенч.
За 25 років існування Київська Академія мистецтв постійно розвивалася і зазнавала структурних змін. Нині Академія має ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ, на якому діють три КАФЕДРИ:
• Кафедра образотворчого мистецтва (завідувач кафедри – народний художник України Наталія Ніколайчук);
• Кафедра музично-сценічного мистецтва (завідувач кафедри – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Гринишин);
• Кафедра гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук Олена Іваненко).
Академія бере активну участь у міжнародному культурному співробітництві з різними європейськими країнами, має досвід спільних проектів з інституціями ООН і ЮНЕСКО, Французьким культурним центром, Британською Радою, Гете-інститутом, посольствами та дипломатичними представництвами в Україні. Має вітчизняні та міжнародні нагороди за свою наукову, творчу та педагогічну діяльність.
В структурі МЗВО «КАМ» діє Київська дитяча Академія мистецтв імені М.І. Чембержі як Середня спеціалізована мистецька школа.
КДАМ імені М.І. Чембержі працює у чотирьох мистецьких напрямах:
• Образотворче мистецтво;
• Театральне мистецтво;
• Музичне мистецтво;
• Хореографічне мистецтво.
Середня спеціалізована мистецька школа КДАМ ім. М.І. Чембержі – єдина в Україні має театральний і хореографічний мистецькі компоненти. У школі працюють видатні педагоги за власними авторськими програмами.
ЛОЗОВСКОЕ УЧИЛИЩЕ КУЛЬТУРЫ И ИСКУССТВ, конкурс #МИСТЕЦТВО
ЛОЗІВСЬКЕ УЧИЛИЩЕ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
Лозівське училище культури і мистецтв розпочало свою діяльність у 1991 році.
Лозівське училище культури і мистецтв розпочало свою діяльність у 1991 році як Лозівська філія Харківського училища культури. У 2004 році, з відкриттям в училищі нової спеціальності – «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», навчальний заклад було реорганізовано у обласний комунальний заклад «Лозівське училище культури і мистецтв» Наразі заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за наступними спеціальностями: «Музичне мистецтво» (спеціалізації: «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти), «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти); «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (спеціалізації: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Декоративний розпис»); «Хореографія» (спеціалізація «Народна хореографія»). Випускники училища працюють викладачами шкіл мистецтв, дитячих музичних і художніх шкіл, загальноосвітніх шкіл; на посаді директорів, художніх керівників, методистів, організаторів масових культурних і розважальних заходів в Палацах культури, клубах, парках культури і відпочинку; художніми керівниками, артистами самодіяльних хорових колективів, вокально-інструментальних та фольклорних ансамблів, керівниками оркестрів (ансамблів) народних (духових) інструментів, керівниками гуртків (студій) образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, керівниками хореографічних колективів при будинках культури. Наші контакти: 64604, Харківська обл., м. Лозова, м-н 4, б. 3. Тел./факс: (05745) 5-01-08, 7-16-00
УЖГОРОДСКАЯ ДЕТСКАЯ ШКОЛА ИСКУССТВ - логотип, #МИСТЕЦТВО
УЖГОРОДСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
Нещодавно Ужгородська дитяча школа мистецтв гідно відзначила 60 річний ювілей.
Нещодавно Ужгородська дитяча школа мистецтв гідно відзначила 60 річний ювілей. За ці роки було досягнуто колосальних результатів. На сьогоднішній день контингент нараховує біля 1000 учнів, 98 викладачів на різних відділах забезпечують якісний рівень навчання. Заклад має три великі відділення : музичне, хореографічне та образотворчого мистецтва. В школі працює клас бандури, єдиний в області, та з 2008 року клас мандоліни, у 2009 році – відкрився клас театрального мистецтва. У школі існують всі види учнівських та викладацьких колективів малих та великих форм, серед них 32 учнівські та 15 викладацьких. За високий професіоналізм три педагогічні колективи отримали звання „народного” : народний оркестр народних інструментів викладачів, народний хор викладачів школи “Астра”, народний камерний оркестр викладачів. Щороку окремі виконавці, учнівські колективи, ансамблі школи активно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних конкурсах, олімпіадах, фестивалях виставках, пленерах. За останні 5 років (2010 – 2015 рр.) 447 учнів стали призерами. На протязі навчального року проходять класні концерти для батьків , активно працює учнівська філармонія, всі викладацькі та учнівські виконавські колективи, солісти та ансамблі малих форм беруть участь у звітних концертах відділів, звітних концертах школи, творчих звітах та святкових концертах до державних свят, всього близько 140 концертів у рік. Кількість випускників школи враховуючи цей випуск становить 2550 учнів. Школа виховала багато чудових музикантів, які якісно поповнили ряди нашого педагогічного колективу, а також працюють в інших школах області, у школах Угорщини, Словаччини, Чехії, у Ужгородському державному музичному училищі ім. Д.Задора, в Ужгородському коледжі культури і мистецтв, у Львівській національній академії мистецтв та інших містах, стали професійними музикантами-виконавцями працюють в різних колективах. Ми з гордістю дивимося на учнів, які продовжують своє навчання в Ужгородському музичному училищі ім. Д.Задора, коледжі культури і мистецтв та інших профільних учбових закладах. Налагоджені творчі стосунки зі школами у м. Пряшів, Міхаловці (Словаччина), м. Кішварда, Ніредьгаза, Вашарошнамень, Шарошпатак, Секешфегервар (Угорщина), м. Вітков, Потштат (Чехія), м. Сату-Маре , Сігету Мармація, Бухарест (Румунія), Ржешов (Польща), Бачка Тополя (Сербія) м. Любляня (Словенія). В 2012 році Ужгородська дитяча школа мистецтв увійшла в п’ятірку найкращих шкіл естетичного виховання України.
СВАЛЯВСКАЯ ДЕТСКАЯ ШКОЛА ИСКУССТВ, партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
СВАЛЯВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
Свалявська школа мистецтв, що створена ще в 1957 р.
Свалявська школа мистецтв, що створена ще в 1957 р., пишається своїми випускниками, серед яких, наприклад, відомий композитор, академік Євген Станкович і диригент Мінського театру опери та балету Віктор Плоскіна. Багато учнів школи завоювали звання лауреатів та дипломантів міжнародних конкурсів. У дитячій школі мистецтв на даний час функціонують сім відділів: фортепіанний, струнно-смичковий, народних інструментів, духовий, музично-теоретичний, образотворчого мистецтва та хореографії, на яких навчаються близько 600 учнів.
ШКОЛА ИСКУССТВ №2, Г. КРАМАТОРСК , партнер конкурса #МИСТЕЦТВО
ШКОЛА МИСТЕЦТВ №2, М. КРАМАТОРСЬК
Краматорська школа мистецтв №2 один з провідних центрів культури міста машинобудівників.
Краматорська школа мистецтв №2 один з провідних центрів культури міста машинобудівників. На 6 відділах та відділках школи понад 300 учнів долучається до музики, мистецтва вокалу і театру. Рівень їх виконавської майстерності отримує визнання на конкурсах найвищого рівня. За більш ніж 40-річну історію школу закінчили понад 1200 учнів. Багато з них обрали своїм фахом пані Музику, продовживши навчання в музичних навчальних закладах України та зарубіжжя (Великобританія, Франція, Ізраїль, Росія). Колектив викладачів готує нових «зірок і зірочок». Високий рівень їх роботи підтверджують такі цифри: з 39 педагогів школи 7 осіб є фахівцями вищої категорії, 3 – присвоєно педагогічне звання «старший викладач», 4 – «викладач-методист», 1 – нагороджений знаком «Відмінник освіти України».
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/navchalni-zakladi-partneri-konkursu/