+380 (66) 098-07-80

октябрь, 2017

30октalldayalldayРезультати та підсумки конкурсу-виставки #МИСТЕЦТВО

Результаты и итоги конкурса-выставки - #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Завершився II Всеукраїнський конкурс-виставка художніх творів дітей та юнацтва . Вітаємо переможців та всіх учасників.

На конкурсі-виставці було представлено 251 роботу. Змагалися учні з 52 учбових закладів. 88 педагогів образотворчого мистецтва також змагалися в загальнокомандному заліку за звання кращого педагога країни!

Художні твори були представлені в 9 номінаціях: живопис, графіка, декоративно-прикладні техніки, паперопластика, гончарство, комп’ютерна графіка, ляльки народів світу, скульптура, художнє фото.

29 жовтня 2017 року відбулося урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу-виставки. Юні митці здобули звання Лауреатів та Дипломантів Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді , а також отримали дипломи, медалі, кубки та заохочувальні призи.

Гран-Прі Дитячої ліги здобула Мовчан Альона Сергіївна, учениця Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко” за роботу “Квіткова вулиця”. Робота була представлена в номінації “Графіка”.

Гран-Прі Юнацької ліги здобула Шевченко Олена Віталіївна, учениця Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В.Г. Кричевського за роботу “Барви рідного краю”. Робота була представлена в номінації “Гончарство”.

В загальнокомандному заліку серед учбових закладів перемогла Київська дитяча Академія мистецтв.

В загальнокомандному заліку серед педагогів перемогла Мазур-Посвалюк Оксана Василівна (Київська диятяча Академія мистецтв).

Володарі Гран-Прі отримали премії у розмірі 1500 грн., кубки, медалі та дипломи від організаторів конкурсу-виставки.

Цінні подарунки для учасників надали партнери конкурсу-виставки Магазин для художників “Maestro Color” та Художні олійні фарби для живопису “Академія”.

X