+380 (66) 098-07-80

май, 2017

10майalldayalldayНовий член журі

конкурс #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Ольга Олексіївна Андреєва – педагог живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва в Міжнародній школі мистецтв “Монтессорі центр”.

Загальний стаж роботи – 30 років на посадах: молодший науковий співробітник, дизайнер, викладач в студії іконопису, керівник дитячої студії “Писанка”, викладач дитячої художньої студії.

“Намагаюся на уроках створити дружню атмосферу, щоб діти відчували себе спокійно і розкуто, при цьому були зацікавлені в результаті своєї роботи. Неодноразово брала участь у виставках ікон і дитячої творчості в музеях і виставкових залах Києва. Я все життя малюю, з самого дитинства. І до сих пір мені це заняття подобається. За свою трудову діяльність встигла попрацювати в керамічній майстерні, займалася лозоплетінням, працювала дизайнером. Останні 15 років пишу ікони. З дитячими групами стала працювати років 10 тому. Дуже подобається працювати з дітьми. Підкуповує безпосередність спілкування, відкритість, можливість зануритися в дитинство. Дитячі малюнки приносять стільки радості та позитиву “.

X