+380 (66) 098-07-80

май, 2017

11майalldayalldayНовий член журі

Елена Ступак, конкурс #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Олена Петрівна Ступак – викладач живопису.

Олена Петрівна отримала освіту в Криворізькому Педагогічному Університеті на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв (спеціалізація – декоративний живопис). Рік закінчення – 2009, дипломна робота – на тему декоративного живопису.

Загальний стаж роботи – близько 10 років на посадах вчителя образотворчого мистецтва в загальноосвітній школі, керівника гуртків малювання і театрального мистецтва, педагога живопису і малюнка художньої студії.

На перше місце в своїй роботі Олена Петрівна ставить створення умов для розвитку дитячої фантазії і розкриття потенціалу уяви у дорослих.

“Ніяких обмежень у вигляді листа паперу або умовностей – трава зелена, а небо блакитне – не було і бути не може. Людина повинна відчувати різноманітність навколишнього світу і не боятися передати його на папері так, як відчуває і бачить. Мистецтво дуже суб’єктивно і не має кордонів.” Саме з такою філософією Олена підходить до роботи як з найменшими, так і з дорослими учнями. Найголовніше, як вважає вона, це краса і бажання її побачити, може, навіть в самих повсякденних речах, перетворюючи побут в диво кольору, форми і фактури.

X