+380 (66) 098-07-80

май, 2017

12майalldayalldayГолова журі

жюри конкурса #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Наталія Іванівна Ніколайчук – Народний художник України, член Національної спілки художників України, декан факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв.

Наталія Іванівна Ніколайчук – майстер насправді сучасний. Більше того – мисткиня знайшла свій неповторний шлях, зайняла своє, оригінальне й унікальне місце в надзвичайно складному і сповненому протиріч просторі українського постмодернізму. Це виражається і в свідомій «концептуальності» її мистецтва останніх років, і в бажанні не тільки не приховувати, але й демонстративно розкривати шлях, який веде до поставленої творчої мети, і в особливій відкритості нових картин і графічних аркушів до глядача, який повинен стати не просто «споживачем», а й майже співавтором художника.

Ніколайчук Н.І. – спеціаліст вищої категорії зі значним педагогічним стажем, має педагогічне звання «викладач-методист». Жива, яка прагне до нових відчуттів і знань натура педагога Ніколайчук Н.І. спонукає до оволодіння нових технік викладання, підтримує зв’язки з Національною Спілкою художників України, художніми вузами і засобами масової інформації. Мала виступи в періодиці, на українському радіо і телебаченні з актуальних питань сучасних методів організації інноваційного професійної художньої освіти. Ніколайчук Н.І. активно сприяє розробці нових експериментальних програм і методик, забезпечує їх апробацію в загальному навчальному процесі.

Ніколайчук Н.І. нагороджена Грамотами та Дипломами від державних і громадських організацій, Подякою від мера Києва (1999 р.), Відзнакою Київського міського голови – нагрудним знаком «Знак Пошани» (2003 р.) за активну участь в мистецькому житті Києва і України.

X