+380 (66) 098-07-80

сентябрь, 2017

01сенalldayalldayГолова Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді #МИСТЕЦТВО Ганна Росенко запрошує всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі-виставці!

Анна Росенко, председатель Оргкомитета художественного конкурса #МИСТЕЦТВО

Больше

Подробнее

Шановні учасники, викладачі, батьки!

Наш конкурс-виставка художніх творів дітей і молоді “#МИСТЕЦТВО” – новий, цікавий і дуже пізнавальний проект. Тут Ви побачите безліч талановитих дитячих робіт і творів мистецтва молодих художників України, познайомитеся з новими для себе техніками і видами прикладного мистецтва, познайомитеся зі своїми однодумцями по творчому цеху. Партнери та спонсори конкурсу-виставки готують для учасників цінні подарунки, сувеніри і нагороди.

Перший конкурс-виставка відбувся у травні 2017 у виставкових залах Київського університету імені Бориса Грінченка. У творчому змаганні взяли участь близько 150 творів мистецтва. Гран – Прі виграли найдостойніші на думку професійного журі.

Ми запрошуємо всіх творчих, активних і спраглих нових перемог молодих художників до участі в конкурсі-виставці художніх творів дітей і молоді 29 жовтня 2017 р.

Бажаю натхнення, барвистого настрою і завоювання нових вершин!

X