+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

ЗАПИТАННЯ

  Загальні запитання

Конкурс-виставка проводиться 2 рази на рік: навесні та восени.

Роботи учасників виставляються в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б, Київ, 04212, Україна).

Конкурс-виставка проводиться в один тур.

  Умови участі

У конкурсі-виставці можуть брати участь українські та зарубіжні учасники як самостійно, так і в складі творчих колективів.

Неповнолітні учасники допускаються до конкурсу-виставки тільки за згодою батьків або педагогів, які гарантують їх безпеку і несуть за них повну відповідальність.

  Номінації

Так. Учасник може брати участь в декількох номінаціях, а також в одній номінації з декількома роботами за умови подачі заявки та оплати внеску за кожну роботу окремо.

  Оформлення

З метою безпеки заборонено використовувати скло для оформлення Робіт.
Плоскі Роботи, за винятком Робіт, виконаних у всіх номінаціях, що містять “Декоративно-прикладні техніки”, а також в техніках “Акриловий живопис” і “Олійний живопис”, повинні бути оформлені: в паспарту, в рамки і поміщені під пластик.
Роботи, що виконані в техніках “Акриловий живопис” і “Олійний живопис”, оформлюються в рами, якщо це не суперечить творчій ідеї Роботи.
Роботи, виконані в номінаціях, що містять “Декоративно-прикладні техніки”, можуть оформлятися або в рамки, або до Роботи може бути прикріплена спеціальна планка з гачками.
Скульптури і інші об’ємні Роботи можуть встановлюватися на спеціальних підставках.
До Робіт, виконаних в номінації “Дизайн одягу”, повинні додаватися плечики для одягу або манекен.
Роботи, виконані в номінаціях “Мультиплікація” і “Пісочні техніки. Техніка: пісочна анімація”, повинні бути завантажені на сервіси “YouTube” або “Vimeo”.
До кожної Роботи за винятком Робіт, виконаних в номінаціях “Мультиплікація” і “Пісочні техніки. Техніка: пісочна анімація”, повинна бути прикріплена заповнена інформаційна етикетка. Інформаційну етикетку не можна кріпити на лицьову сторону Роботи.

  Заявка

Заявка може бути заповнена тільки українською або англійською мовами (для зарубіжних учасників).

Оргкомітет повинен отримати заявку не пізніше, ніж за 14 діб до відкриття виставки.

Для участі в конкурсі-виставці необхідно направити: заявку, заповнену належним чином; копію документа, що посвідчує особу кандидата (свідоцтво про народження або паспорт); кольорову фотографію учасника крупним планом в цифровому форматі з роздільною здатністю не менше 300 dpi; кольорову фотографію роботи учасника крупним планом в цифровому форматі з роздільною здатністю не менше 300 dpi., оригінал своєї роботи на адресу Оргкомітету.

Так, але тільки в складі творчого колективу.

  Фінанси

Учасник повинен заплатити благодійний внесок на банківські реквізити конкурсу-виставки, які вказані на сайті.

Благодійний внесок необхідно сплатити не пізніше, ніж за 14 діб до відкриття виставки.

Всі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням учасників конкурсу-виставки, оплачуються учасниками самостійно.

  Журі

Склад журі публікується на сайті напередодні проведення конкурсу-виставки.

Так. Журі має право прийняти рішення про виключення роботи з участі в конкурсі-виставці, якщо робота не відповідає нормам положення.

Так. Журі залишає за собою право не присуджувати всі призові місця.

Ні. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

  Призи

Так, за рішенням журі конкурсу-виставки дві або кілька робіт можуть зайняти одне призове місце.

Звання «Гран-Прі» в кожній з шести груп номінацій може бути присуджено лише одному учаснику. Якщо учасники, які претендують на Гран-Прі у своїй групі номінацій, набирають однакову кількість балів, право вирішального голосу має Почесний голова журі.

  Порядок проведення Конкурсу-виставки

Після подачі заявки та оплати вступного внеску, учасник повинен надати оргкомітету оригінал роботи, не пізніш як за 9 діб до початку проведення виставки.

По завершенню виставки повертаються всі роботи учасників, крім робіт, які завоювали Гран-Прі.

Учаснику заборонено виставляти на конкурс-виставку чужу роботу, або роботу виконану не самостійно. Учасникам заборонено в період проведення конкурсу-виставки контактувати безпосередньо або через представників з ким-небудь з членів журі з питань, що стосуються проведення конкурсу-виставки. Порушення цього пункту положення може привести до дискваліфікації учасника. Учасникам або їх представникам заборонено оскаржувати і вимагати перегляду результатів конкурсу-виставки. Порушення цього пункту положення може привести до дискваліфікації учасника.

За результатами конкурсу-виставки журі визначає переможців серед учасників: володарів Гран-Прі, лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеня, дипломантів, володарів почесних дипломів і спеціальних призів, а також переможців у загальнокомандних заліках серед викладачів і навчальних закладів.

На урочистій церемонії конкурсу-виставки переможці нагороджуються призами, а всі інші учасники – пам’ятними дипломами.

X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта mystetstvo.org - https://mystetstvo.org/zapitannya-ta-vidpovidi/