+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ

Київська Академія мистецтв (КАМ) – навчальний заклад, створений у 1994 році як Київська дитяча Академія мистецтв та реорганізований у 2018 році у Муніципальний заклад вищої освіти.
В основі концепції освітньої діяльності Академії лежить інноваційна ідея безперервної мистецької освіти – початкова, середня та вища школи в одному закладі. Засновником та автором концепції безперервної освіти в одному закладі був народний артист України, професор, академік Національної академії мистецтв України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, композитор і музично-громадський діяч Михайло Чембержі.
З 2018 року Академію очолює народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор, диригент, музикознавець, заступник Міністра культури і туризму України (2005–2010), Генеральний консул України в м. Пряшеві, Словаччина (2010–2015) – Ольга Бенч.
За 25 років існування Київська Академія мистецтв постійно розвивалася і зазнавала структурних змін. Нині Академія має ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ, на якому діють три КАФЕДРИ:
• Кафедра образотворчого мистецтва (завідувач кафедри – народний художник України Наталія Ніколайчук);
• Кафедра музично-сценічного мистецтва (завідувач кафедри – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Гринишин);
• Кафедра гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук Олена Іваненко).
Академія бере активну участь у міжнародному культурному співробітництві з різними європейськими країнами, має досвід спільних проектів з інституціями ООН і ЮНЕСКО, Французьким культурним центром, Британською Радою, Гете-інститутом, посольствами та дипломатичними представництвами в Україні. Має вітчизняні та міжнародні нагороди за свою наукову, творчу та педагогічну діяльність.
В структурі МЗВО «КАМ» діє Київська дитяча Академія мистецтв імені М.І. Чембержі як Середня спеціалізована мистецька школа.
КДАМ імені М.І. Чембержі працює у чотирьох мистецьких напрямах:
• Образотворче мистецтво;
• Театральне мистецтво;
• Музичне мистецтво;
• Хореографічне мистецтво.
Середня спеціалізована мистецька школа КДАМ ім. М.І. Чембержі – єдина в Україні має театральний і хореографічний мистецькі компоненти. У школі працюють видатні педагоги за власними авторськими програмами.
X